aktualnosci drzwi pcv

promocje okna pcv

Bramy Gpsystem promocje okna pcv

O NAS

Firma

GP SYSTEMStamet

na rynkach województwa łódzkiego funkcjonuje od ponad 10 lat .

Podstawowym kryterium przy wyborze wyrobów: bram ,okien, drzwi , napędów które montujemy- sprzedajemy jest to czy ten wyrób jest na tyle dobry iż użył bym go do budowy własnego domy , garażu itp. . W własnych domach mamy dokładnie te same wyrobu które oferujemy Państwu .

 

Zapraszamy
Posiadamy sześć biur handlowych: Sieradz, Łódź, Pabianice, Bełchatów , Zduńska Wola, Wieluń.
W tym okresie zamontowaliśmy tysiące wyrobów: bram garażowych, ogrodzeniowych, napędów, drzwi, okien i w tym okresie zaufało nam wielu klientów.

Jako właściciel firmy posiadam wykształcenie inżynierskie , w firmie pracują handlowcy z wieloletnim doświadczeniem ( większość także posiada wykształcenie wyższe ) i montażyści ( liczni z uprawnieniami np. elektrotechnicznymi po dobrych średnich szkołach zawodowych np. Technikum Elektroniczne ) . Cały czas doskonalimy swoje umiejętności gdyż postęp np. : w technikach montażu okiem w ostatnich latach jest znaczący .

Montujemy wyroby zgodnie z wytycznymi ITB oraz Zrzeszenia Montażystów Stolarki.
Na Państwa życzenie udostępnimy kontakt do klientów u których montowaliśmy okna, bramy, drzwi, napędy. Posiadamy własne, wyszkolone ekipy montażowe. Ekipy są wyspecjalizowane, montażyści bram i drzwi „każdego dnia” montują bramy, „ekipa okienna” zajmuje się montażem okien a elektromonter napędów. Ta specjalizacja umożliwia osiągnięcie wysokiej jakości usług.
Uczestniczymy w spotkaniach i szkoleniach Zrzeszenia Montażystów Stolarki, gdzie zapoznajemy się na bieżąco z nowościami oraz doskonalimy umiejętności, aby utrwalić dobry standard montażu.


NIE SPRZEDAJEMY:

– nigdy nie sprzedawaliśmy drzwi „ niskiej jakości np. : „chińskich- stalowych i innych ” gdy kilka lat temu z powodu niskiej ceny pojawiły się one na rynku . Po pierwszych oględzinach tego typu wyroby stwierdziliśmy iż jest on zbyt niskiej jakości , nie posiada żadnych właściwości termicznych , jest tani i „ nic nie wart” , nie zamontowali byśmy ich w własnym domu . Jest to dla nas podstawowe kryteriu przy wyborze wyrobów które montujemy- sprzedajemy – czy ten wyrób jest na tyle dobry iż użył bym go do budowy własnego domy , garażu , komórki . . „ Pozostaliśmy” przy droższych solidnych wyrobach: ( choć narażaliśmy się początków na zarzut iż mamy „ drogie drzwi”)

– drzwiach stalowych polskich Gerda , KMT ,

– drewnianych Cal , KP , Stolpaw

 

Dziś z satysfakcja stwierdzamy iż nasz wybór , postawienie na jakość był słuszny , gdy widzimy klientów którzy po niewielu zimach użytkowania przychodzą wymienić „ te tanie chińskie drzwi” na lepsze polskie , oraz nowych klientów którzy do domów myśla o nowych bardzo ciepłych i trwałych drzwiach drewnianych lub stalowych przy wejściu stwierdzaja „ nie interesuja mnie tanie chińskie drzwi blaszane – nawet nie do garażu czy komórki , sąsiad już się na tym zawiódł”

– nie sprzedajemy bramy segmentowej – TYP SKŁADAK „wyprodukowanej samodzielnie przez instalatora” z przypadkowo kupionych części w hurtowni z wykorzystaniem panela segmentowego w drugim gatunku, bez certyfikatu CE.
– napędu bramy – TYP SKŁADAK „kompletowanego przez instalatora” wg zasady tylko siłowniki renomowanego dostawcy a pozostałe komponenty: centrala, radiolinia, piloty, lampa, nie oryginalne z najtańszych elementów, których następnie w przypadku konieczności naprawy nie da się zidentyfikować, bez CE.

 

NIE MONTUJEMY DRZWI, OKIEN, BRAM:
– do nierównych otworów z nieregularną powierzchnią
– gdy brak w oknach posadzki lub zamiennie poszerzeń systemowych, nie montujemy okien w powietrzu, z otworem na dole, na cegłach itp.
– bez listwy lub kilkunastocentymetrowymi fragmentami listwy podparapetowej.
Okna montujemy dokładnie wg wytycznych ITB oraz Zrzeszenia Montażystów Stolarki (więcej o montażu okien w zakładce „MONTAŻ”)


Dobieramy wyroby pod potrzeby konkretnego budynku oraz klienta i tak w zakresie bram oferujemy:

Drzwi drewniane – w drzwiach drewnianych dzięki zastosowaniu klejonek drewnianych ( cienkie płaty drewna klejone na przemian słojami co daje odporoność na krzywienie i wzrost sztywności o 30% ) praktycznie zlikwidowano proces „ paczenie się drewna” Drzwi są bardzo stabilne trwałe , ciepłe dzieki naturalnym właściwością drewna oraz zastosowaniu wkładek termicznych np. z styropianu XPS itp. . Grubość drzwi wzrosła z 68 mm do 80 – 90 , termiczność drzwi wynosi często znacząco poniżej 1 . Ponadto co nie bez znaczenie drzwi mają piękny naturalny wygląd . Producenci wprowadzili wiele nowych wzorów klasycznych i nowoczesnych .

Drzwi stalowe – w drzwiach stalowych obserwujemy wysiłki producentów by poprawić parametry termiczne i sztywność ościeżnic poprzez zastosowanie : wkładek termicznych , zastosowania ciepłych ościeżnic aluminiowych lub drewnianych . Dla poprawy estetyki producenci wprowadzają regularnie nowe wzory, nowe kolory drewnopodobne oraz rozwiązania drzwi stalowych ( konstrukcja ) z wykończenie zewnętrznym z prztwożonego drewna .

Bramy segmentowe – Idealne do garaży przydomowych, ogrzewanych z powodu dobrych właściwości termicznych. Bramy garażowe segmentowe idealnie sprawdzają się w garażach przydomowych, gdzie wymagana jest skuteczna ochrona przed utratą ciepła. Użycie stalowych paneli o grubości 40-42 mm, lub 45 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a także uszczelnień na całym obwodzie bramy i pomiędzy segmentami, powoduje że segmentowe bramy od GP System Łódź uzyskują najwyższą izolacyjność termiczną i akustyczną. Montujemy wyroby tylko renomowanych producentów: Normstahl, Novoterm, Krispol, AW Wiśniowski. Nie proponujemy bram wykonywanych chałupniczo, tzw. składaków. Każda brama oferowana przez GP System posiada znak CE. Wyroby bez tego znaku lub aprobaty ITB nie mogą być stosowane w budownictwie. Znak CE potwierdza tabliczka na płacie bramy. Posiadamy największy na rynku wybór bram w kolorach drewnopodobnych – ponad 40 dekorów!


Bramy uchylne oraz dwuskrzydłowe: Bramy garażowe uchylne to popularne i niedrogie zamknięcie garażu. Zalecane są przede wszystkim do garaży wolnostojących i budynków gospodarczych. Prosta i solidna konstrukcja bramy gwarantuje długoletnie, bezawaryjne działanie bramy. Bramy garażowe uchylne wykonywane są w wymiarach standardowych lub na indywidualne zamówienie. Można je wyposażać w dodatkowe opcje: docieplenie krzydła, drzwi serwisowe, poziomy układ poszycia, niestandardowy kolor, przetłoczenia wentylacyjne.

Bramy roletowe: Płaszcz bramy rolowanej wykonany jest z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. Porusza się pionowo w aluminiowych prowadnicach i nawija na wał zamontowany w nadprożu. Prowadnice wyposażone są w specjalne szczotki, dzięki czemu brama przesuwa się płynnie i cicho. Pancerz zwija się do puszki zamontowanej na nadprożu. Brama nie posiada prowadnic podsufitowych. W kosekwencji całą przestrzeń można zaaranżować według potrzeb.

Napędy automatyka bram garażowych ogrodzeniowych: Oferujemy autamatykę bram garażowych oraz ogrodzeniowych uznanych producentów: Nice, Faac.Beninca . Wszystkie te firmy maja oficjalne przedstawicielstwa w Polsce co gwarantuje pełny dostęp do urządzeń , serwisu gwarancyjnego i części .


Zastosowanie automatyki od tych producentów gwarantuje Państwu wysoka jakość oraz dostęp do cześci zamiennych po wielu latach. Często po 10 latach eksploatacji zużyciu ulega drobna cześć za kilkadziesiąt złotych i tylko ja trzeba wymienić by urządzenie funkcjonowało kolejnych kilka lat. Nie da się tego zrobić gdy nie można „ dostać cześci” do innego automatu z „krótkotrwałego” importu lub urządzenia marketowego .

Firma oferuję automatykę do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym, po automatykę osłonową – siłowniki do rolet okiennych. Zastosowanie automatyki ułatwia życie. Stosowane przez nas automaty zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort, a to, co je wyróżnia to wyjątkowa elegancja, nowoczesne
wzornictwo i niezawodność.

Okna : tylko od uznanych krajowych producentów z firm : VETREX – lider rankingu Pro Ouality, AdamS – Passive line , SCHUCO – od ADAMS , KRISPOL ,OKNOPLAST Kraków.
Blisko 90% montowanych przez nas okien to wyroby z pakietami 3 szybowymi o parametrach Ug-05W(m2K) z zastosowaniem poszerzanych lub docieplanych profili okiennych, co przekłada się na bardzo dobre parametry techniczne okna na powiomie Uw -08/0,7 W(m2K). Są to okna z grupy Premium gwarantujące klientowi bardzo dobre parametry termiczne lecz co najważniejsze bardzo wysoka jakość wykonania . Dobór do sprzedaży wyrobów od tych producentów gwarantuje nam bardzo małą ilość reklamacji na wyroby a zamawiającemu komfort i niezawodność na długie na długie lata . By poznacz szczegóły konkretnych rozwiązań zapraszam do podstroi z poszczególnymi wyrobami oraz do podstrony o montażu .

 


Nasze wybrane realizacje:

realizacja9 realizacja7 realizacja8

realizacja6 realizacja4 realizacja5

realizacja3 realizacja2 realizacja1

 

Comments are closed.