aktualnosci drzwi pcv

promocje okna pcv

Bramy Gpsystem promocje okna pcv

MONTAŻ

Po pierwsze montaż – to 50% sukcesu

            Dobre wyroby: drzwi, okna, bramy, napędy gwarantują dopiero 50% „sukcesu”, druga połowa przypada na prawidłowy montaż.

Na sprawy montażowe kładziemy w naszej firmie szczególny nacisk. Wykonujemy go po prostu dobrze, zgodnie z wytycznymi ITB oraz Zrzeszenia Montażystów Stolarki.


 Jako właściciel firmy GPSystem posiadam wykształcenie inżynierskie , w firmie pracują handlowcy z wieloletnim doświadczeniem ( większość także posiada wykształcenie wyższe ) i już na etapie pomiarów i zamówienia są obowiązani do uwzględnienia wszystkich szczegółów wymagań montażowych np. : zastosowania poszerzeń systemowych , mocniejszych sztywniejszych kotw montażowych ,celowości zastosowania określonego typu „ciepłego montażu”

W firmie pracują montażyści z wieloletnim stażem po licznych szkoleniach z uprawnieniami np. elektrotechnicznymi , wileu montażystów ukończyło dobre średnie szkoły zawodowych np. Technikum Elektroniczne ) . Cały czas doskonalą swoje umiejętności gdyż postęp np. : w technikach montażu okiem w ostatnich latach jest znaczący .

Zarówno handlowcy jak i montażyści są w naszej firmie wspólnie odpowiedzialni za ustalenie i zrealizowanie „ dobrego” fachowego montażu wyrobów .

Handlowcy nie funkcjonuja wg zasady „ sprzedać a niech montażyści martwią się o montaż” – handlowcy już „ pilnują standardu” , ustalają szczegóły na etapie zamawianie i sporządzają protokoły montażowe które określają szczegółowo zakres prac.

Na Państwa życzenie udostępnimy kontakt do klientów u których montowaliśmy okna.


Posiadamy własne, wyszkolone ekipy montażowe ( a nie podwykonawcze jak liczne firmy ) .

Ekipy są wyspecjalizowane:

– montażyści bram i drzwi „każdego dnia” montują bramy, drzwi

– „ekipa okienna” zajmuje się montażem okien

– elektromonter – elektronik napędów.

Ta specjalizacja umożliwia osiągnięcie wysokiej jakości usług. Uczestniczymy w spotkaniach i szkoleniach Zrzeszenia Montażystów Stolarki, gdzie zapoznajemy się na bieżąco z nowościami oraz  doskonalimy umiejętności, aby utrwalić dobry standard montażu.

 

 

Montujemy wyroby   zgodnie z wymaganym standardem jakościowym:
Otwory do montażu muszą być proste, z równą regularną powierzchnią – zarówno w otworach nowych lub gdy okna są wymieniane. Konieczne jest by stan muru gwarantował odpowiednio trwałe połączenie okna z murem.

 


Posiadamy także doświadczenie w najnowszych metodach montażu :

1. Montaż z użyciem taśm – folii paraizolacyjnych i paraprzepuszczalnych
– określany tez jak „ ciepły montaż” –  korzystamy z technologii firmy Soundal

2. Montaż w ścianach dwuwarstwowych w zewnętrznej warstwie ocieplenia przy użyciu kotew odstawnych JB-D. Zalecany dla poprawienia energooszczedności domu oraz jako standard w domach pasywnych .


Ciepły montaż (montaż warstwowy)

cieply_montazOpiera się na zastosowaniu trzech warstw o ściśle określonych właściwościach.

Tylko sucha warstwa izolacji zapewnia długotrwałą ochronę przed przemarzaniem i pleśnią. Uszczelnienie wewnętrzne (taśma paroszczelna) stanowi „tarczę ochronną” dla warstwy izolacji termicznej, uniemożliwiając przenikanie do niej pary wodnej i wilgoci z wnętrza budynku. Środkowa warstwa (piana montażowa) pełni rolę izolatora termicznego i akustycznego. Uszczelnienie zewnętrzne (taśma paroprzepuszczalna) zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci do wewnątrz, przy jednoczesnym umożliwieniu wyprowadzenia jej z wewnątrz budynku na zewnątrz.

Wychodzimy z założenia, iż zarówno my jako dostawca jak i Klient  budujący swój dom nie może sobie pozwolić na zastosowanie wyrobu niskiej jakości.

 

 

Naszą dewizą jest montaż wyrobów wysokiej jakości od uznanych, renomowanych producentów. To jakość materiałów oraz sprawdzone, odpowiednio zaprojektowane rozwiązania konstrukcyjne decydują o bezawaryjnym, długoletnim  funkcjonowaniu wyrobu.

 


Nasze wybrane  realizacje:

realizacja9 realizacja7 realizacja8

realizacja6 realizacja4 realizacja5

realizacja3 realizacja2 realizacja1

 

Comments are closed.